Provozovatel pojišťovací kanceláře Frenštát pod Radhoštěm

  • Regionální ředitelství
  • Moravskoslezský kraj

Allianz pojišťovna, a.s., dceřiná společnost Allianz SE, úspěšně rozvíjející svoji činnost v České republice, hledá kandidáta nebo kandidátku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Aktivní péče o stávající portfolio klientů pojišťovací kanceláře - atraktivní odměna
  • Identifikace potřeb klientů
  • Poskytování profesionálního poradenství klientů
  • Aktivní vyhledávání potenciálních klientů v regionu
  • Vytváření týmu spolupracovníků

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování odpovídající pozici
  • Výhodou jsou zkušenosti z pojistnými a finančními produkty
  • Řidičský průkaz
  • Časovou flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Manažerské dovednosti

Nabízíme:

  • Exklusivní kariéru pod značkou Allianz SE
  • Fixní podpora po dobu adaptace
  • Bezplatný systém školení a vzdělávání (manažerské dovednosti, produkty, osobní rozvoj...)
  • Odměna za správuportfolia klientů
  • Nadstandartní odměnu z výsledků obchodní činnosti
  • Osobní přístup a seberealizace
  • Široké portfolio produktů včetně nabídky hypoték a investic
  • Marketingová podpora
  • Příspěvek na provoz pojišťovací kanceláře

Nástup:

Ihned - dohodou

Kontakt

28. října 29
702 00Ostrava
Česká republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!