Finanční poradce se zázemím kanceláře

  • Regionální ředitelství
  • Studenti a absolventi
  • Moravskoslezský kraj

Allianz pojišťovna, a.s., dceřiná společnost Allianz SE, úspěšně rozvíjející svoji činnost v České republice, hledá kandidáta nebo kandidátku na tuto pozici. Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Aktivní péče o stávající portfolio klientů
  • Identifikace potřeb klientů
  • Poskytování profesionálního poradenství klientům

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování odpovídající pozici
  • Výhodou jsou zkušenosti s pojistnýma finančním trhem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Budování vlastní kariéry pod značkou Allianz
  • Fixní finanční podpora po dobu adaptace (12 měsíců)
  • Bezplatný systém školení a vzdělávání (manažerské dovednosti, produkty, osobní rozvoj)
  • Odměna za správu portfolia klientů
  • Nadstandartní odměna z výsledků obchodní činnosti a zajímavé bonifikace
  • Zázemí kanceláře ve Frenštátě p. R., Frýdlantě n. O.
  • Široké portfolio produktů včetně nabídky hypoték a investic
  • Marketingová podpora
  • Firemní benefity (13. plat, Allianz renta při odchodu do starobního důchodu, Allcar, domácí tarify )

Nástup:

Ihned

Kontakt

28. října 29
702 00Ostrava
Česká republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!