Administrativní pracovník - pojištění průmyslu

  • Centrála
  • Ke Štvanici 656/3, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Allianz pojišťovna, a.s., dceřiná společnost Allianz SE, úspěšně rozvíjející svoji činnost v České republice, hledá kandidáta nebo kandidátku na tuto pozici. Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Vystavování a správa pojistných smluv a programů
  • Sjednávání pojištění
  • Kontrolní činnost – platby, provize, upomínky
  • Příprava podkladů k průmyslovému pojištění
  • Spolupráce s ostatními kolegy napříč oddělením i společností

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Analytické a logické myšlení, schopnost koncepční práce
  • Praxe v práci s MS Office (Excel na úrovni filtrů a vzorců)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Schopnost konstruktivní komunikace a týmové spolupráce, rychlého a samostatného rozhodování
  • Přesnost, odpovědnost, flexibilita, ochota převzít zodpovědnost
  • Důslednost, smysl pro detail, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zdravou firemní kulturu podporující vzájemnou důvěru, spolupráci a sdílení zkušeností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna navíc
  • Bohatý systém benefitů a výhod, podporu work-life balance
  • Pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností MHD, jezdit k nám můžete také na kole nebo na motorce

Kontakt

Petra Bulantová

Ke Štvanici 656/3
186 00PrahaKarlín
Česká republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!