• Centrála
  • Ke Štvanici 656/3, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vedení soudních sporů, mediací a sporů u finančního arbitra týkající se pojištění
  • Spolupráce v oblasti likvidace pojistných událostí
  • Právní regulace v pojišťovnictví – distribuce pojištění, ochrana spotřebitele, produktové řízení, distribuce nepojistných finančních produktů
  • Běžná smluvní agenda včetně přípravy smluvních vzorů
  • Právní podpora při řízení sítě pojistných zprostředkovatelů
  • Spolupráce v oblasti pojistných produktů
  • Korporátní agenda zahrnující akciové společnosti a s.r.o.

Doplňková pracovní náplň:

  • Monitoring a implementace českých a evropských regulatorních pravidel

Co od Vás očekáváme?

  • Obecná právní praxe nebo praxe v pojišťovnictví výhodou nikoliv však podmínkou
  • Umíte vyvážit proobchodní přístup vs. právní rizika
  • Jste odpovědný a samostatný, s výbornou schopností komunikace
  • Máte zkušenosti z oblastí podléhající dohledu ČNB
  • Neobejdete se bez znalosti angličtiny na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou pracovní agendu s přesahem i do jiných právních odvětví (trestní právo, agenda soudních sporů, mimosoudní řešení sporů, spotřebitelské právo, atd.)
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Rozvoj angličtiny slovem i písmem
  • Přátelskou nekonkurenční pracovní atmosféru v týmu
  • 5 týdnů dovolené, sickdays, flexibilní pracovní dobu, možnost home office, Multisport
  • Bonusovou složku, cafeterii, příspěvek na home office, notebook a mobil, výhodné telefonní tarify i pro členy rodiny, po roce příspěvek na penzijní připojištění a slevy na firemní produkty min 40%
  • Podporu vzdělávání a rozvoje
  • Dotovanou jídelnu v budově
  • Moderní a pohodlné pracoviště na břehu Vltavy s krásným výhledem na Prahu

Nástup:

1.6.2021

Kontakt

<h4>Lucia Kočišová</h4>

Lucia Kočišová

Ke Štvanici 656/3
186 00Praha
Česká republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!