• Centrála
  • Ke Štvanici 656/3, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Jak vypadá náplň práce?

  • Vedení výběrových řízení, součinnost s ostatními specialisty a interními klienty při výběrových řízeních
  • Zajištění nákupních procesů v souladu s nákupní politikou společnosti
  • Samostatné vyjednávání s dodavateli, příprava rámcových smluv
  • Vyhledávání možností úspor, optimalizace nákladů
  • Spolupráce s ostatními odděleními při nastavování jednotné strategie vůči dodavatelům
  • Reporting
  • Správa a aktualizace interním norem v oblasti nákupu, outsourcingu a svěřených komodit.
  • Řízení a koordinace investičních projektů v rámci oddělení Procurement & Facilities

Co očekáváme od Vás?

  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického zaměření
  • Praxe min. 2 roky v oblasti nákupu
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Komunikační dovednosti
  • Vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, důslednost, pečlivost
  • Chuť dále se rozvíjet
  • Odpovídající vystupování vůči internímu i externímu klientovi

Co Vám nabízíme?

  • Atraktivní a různorodou práci, s vysokou mírou samostatnosti
  • Příjemný kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, kterou je celosvětově největší pojišťovna
  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays, flexibilní pracovní dobu, možnost využívat home office, Multisport
  • Bonusovou složku, cafeterii, mobilní telefon, výhodné telefonní tarify i pro členy rodiny, po roce příspěvek na penzijní připojištění a slevy na firemní produkty
  • Podporu vzdělávání a rozvoje
  • Dotovanou jídelnu v budově
  • Moderní a pohodlné pracoviště na břehu Vltavy s krásným výhledem na Prahu a skvělou dostupností.

Nástup:

1.6.2022 / Dohodou

Jak se ucházet o tuto pozici?

Své CV pošlete výhradně přes náš interní systém a tento link:

Kontakt

<h4>Mgr. Klára Abdelrahman Paterová</h4>

Mgr. Klára Abdelrahman Paterová

Ke Štvanici 656/3
186 00Praha
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!