• Centrála
  • Ke Štvanici 656/3, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Počítat ekonomická ocenění závazků, QRT a další důležité ukazatele, podílet se na implementaci IFRS17/9
  • Pracovat s aktuárským programem ResQ nebo RA FM, Unify a s databázovými programy
  • Vytvářet pojistně matematické analýzy a komunikovat jejich výsledky do skupiny a managementu
  • Oceňovat závazky firmy z různých účetních, regulatorních a dalších pohledů a standardů
  • Připravovat podklady pro lokální a mezinárodní účetnictví
  • Reportovat výsledky analýz CEE regionu a skupině Allianz Group do Německa
  • Spolupracovat napříč společností s různými odděleními, např. s controllingem, řízením rizik, IT, investicemi, pricingem, účtárnou, zajištěním, likvidacemi

Co od Vás očekáváme?

  • Máte ukončené vysokoškolské studium matematiky na MFF UK, popř. matematického směru jiné VŠ
  • Alespoň 3 roky praxe v pojistné matematice,
  • Orientujete se v modelech pro trojúhelníkové metody nebo v modelech pro cash-flow
  • Zaujatost, logické myšlení, schopnost dotáhnout věci do konce, samostatnost i týmovou práci
  • Anglický jazyk ovládáte alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Máte dobrou uživatelskou znalost MS Excel
  • Základní znalost programování
  • Chuť učit se novému, včetně neživotního pojištění

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou příležitost uplatnění se ve třetí největší pojišťovně na českém trhu a největší pojišťovně ve světovém měřítku
  • Stabilní tým kolegů – odborníků, u nás opravdu spolu-pracujeme
  • Podporu vzdělávání - účast na odborných školeních, přednášky z oblasti soft-skills, firemní výuku angličtiny a další
  • Velké množství zaměstnaneckých výhod, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené, 4 sick days ročně,
  • Práci v centru Prahy s výbornou dostupností MHD

Nástup:

Ihned/dohodou

Kontakt

<h4>Mgr. Klára Abdelrahman Paterová</h4>

Mgr. Klára Abdelrahman Paterová

Ke Štvanici 656/3
186 00Praha
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!